DZIEŃ ZIEMI

DZIEŃ ZIEMI

„Posadzimy drzewa, śmieci pozbieramy. O naszą planetę tak wspólnie zadbamy”. Dnia 22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest „Międzynarodowy Dzień Ziemi”. Z tej okazji dzieci z grupy I przygotowały program artystyczny, w którym zostały poruszone ważne...
Wycieczka do Świętoboru

Wycieczka do Świętoboru

Dzieci przeszły się ścieżką przyrodniczo- leśną , która objęła spacer malowniczym szlakiem przez las do wieży widokowej Joanna. Dziękujemy Pracownikom Nadleśnictwo Sława Śląska, Lasy Państwowe za przekazanie cennej wiedzy i poświęcony czas.
Wycieczka do Urzędu Pocztowego gr.II.

Wycieczka do Urzędu Pocztowego gr.II.

Dzieci zapoznały się z drogą listu od nadawcy do adresata, pracą listonosza.Zwiedziły różne pomieszczenia, zapoznały się z ich funkcjami.Pani naczelnik Beata Lewandowska opowiedziała przedszkolakom historię początków poczty oraz wyjaśniła dlaczego w logo Poczty...
Kółko przyrodnicze

Kółko przyrodnicze

Podczas kółka przyrodniczego grupka dzieci przesadziła kwiaty z doniczek do ziemi. Przedszkolaki z grupy I poznały jak w przeciągu czasu zmieniły się cebulki, korzenie oraz jaki zapach ma wilgotna ziemia? Dzieci zaopatrzyły się w niezbędny sprzęt i z chęcią przeszły...
Moje miasto Sława

Moje miasto Sława

Realizując tematykę „Moje miasto Sława” przedszkolaki z grupy III wybrały się na spacer. Celem spaceru było poznanie najważniejszych miejsc w naszej miejscowości.
Wizyta kosmetyczki w grupie II

Wizyta kosmetyczki w grupie II

W związku z realizacją tematyki ,,Dbamy o czystoś i zdrowie” gr.II zaprosiła kosmetyczkę , mamę Michalinki. Dziękujemy Pani Kasi za udział w zajęciach, zaprezentowanie swojego zawodu oraz motywowanie dzieci do dbania o swoje dłonie i paznokcie. Atrakcją dla...
KINO

KINO

Dzieci z grupy III, V i VIII zostały zaproszone do nowego kina w Sławie. Obejrzały film pt. ” Doktor Dolittle”.
ZAJĄCZEK

ZAJĄCZEK

Jak co roku na kilka dni przed Wielkanocą, do naszego przedszkola przychodzi  „Zajączek Wielkanocny” i w tajemniczy sposób zostawia dla wszystkich dzieci prezenty ze smakołykami. Tym razem też nas nie zawiódł.