Każdy człowiek odgrywa rolę
w życiu dziecka
Staje się odpowiedzialny i za
jego rozwój i za wychowanie
Przedszkole

Przedszkole

Przedszkole

Przedszkole

Przedszkole

Przedszkole

Przedszkole

Przedszkole

Przedszkole

Dzisiaj jest Sobota, 19 Września 2020r. Imieniny: Januarego, Konstancji
Podziękowania za organizację Jubileuszu 70-lecia Przedszkola Samorządowego w Sławie Drukuj

     Dnia 21 października 2016r. Przedszkole im Czesław Janczarskiego w Sławie świętowało Jubileusz 70-lecia placówki. Obchody jubileuszu odbyły się w auli Gimnazjum w Sławie. O godz. 10.00 dziennikarz Radia Zachód pan Marek Turowski powitał wszystkich zaproszonych gości, a następnie mali artyści zaprezentowali część artystyczną. Były wiersze, tańce, piosenki przedszkolne od 1946r. do 2016r. Wszystkie dzieci w strojach dostosowanych do kolejnych lat pracy przedszkola pięknie występowały na scenie. W trakcie popisów przedszkolaków odbył się pokaz prezentacji multimedialnej przedstawiającej historie powstania przedszkola i nasze codzienne życie.

    Goście zachwyceni byli profesjonalizmem małych artystów oraz piękną scenografią.. Nagrodzili występy dzieci gromkimi brawami

    Po części artystycznej głos zabrała dyrektor przedszkola pani Jadwiga Kościółko, która przedstawiła krótką historię przedszkola oraz złożyła serdeczne podziękowania władzom powiatu,  miasta, rodzicom, absolwentom, sponsorom, dawnym pracownikom, zakładom pracy  oraz zaprzyjaźnionym sympatykom przedszkola za przybycie i uświetnienie uroczystości.

      Następnie uczestniczy uroczystości zwiedzali przedszkole, które na okoliczność „urodzin” przybrało odświętny wystrój. Wielką niespodziankę sprawił nam Nadleśniczy Nadleśnictwa Sława Śląska pan Wiesław Daszkiewicz, który podarował sadzonkę cisa pospolitego poświęconą przez Ojca Świętego Benedykta XVI. Drzewko zostało posadzone w ogrodzie przedszkolnym przez Burmistrza Sławy pana Cezarego Sadrakułę, Księdza Proboszcza  Jerzego Ślusarczyka oraz  Nadleśniczego pana Wiesława Daszkiewicza..

     Dyrektor  Przedszkola i Rada Pedagogiczna składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przygotowanie uroczystości::Radzie Rodziców, Rodzicom, Pracownikom Urzędu Miejskiego w Sławie, Dyrektorowi, Nauczycielom i Pracownikom Gimnazjum w Sławie, Sponsorom, Nauczycielom i Pracownikom Przedszkola. Szczególne podziękowania należą się Dzieciom oraz osobom, które przygotowały ten piękny  program artystyczny.

                                                                                        Jadwiga Kościółko

                                                                         Dyrektor Przedszkola im.Czesława Janczarskiego w Sławie